BHO. Resmi Sitesi

Şikayetler

Aşağıdaki formu kullanarak öneri veya şikayetinizi bize bildirebilirsiniz. Saldırgan, düzeysiz veya konuyla ilgisiz mesajlar reddedilecektir. Eğer bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, işbu yorum kurallarını dikkate almanız önemle rica olunur.

Şikayetleriniz teknik bir problemden dolayı bir süredir cevaplanamıyordu. Artık tüm şikayetleriniz dikkate alınıyor ve cevaplanıyor. Lütfen şikayetinizi bildirmekte tereddüt etmeyiniz.

Şikayetler için 2 cevap

  1. Osman Yoldaş der ki:

    01.06.2020 tarihinde 06.50 ve 07.20 saatleri arasında 9/D 16 M 00149 plakalı araç yarım saat gecikmeli geldi.Bütün duraklarda yolcu yığılması nedeniyle %50 kapasiteden fazla yolcu aldı ve bu nedenle sosyal mesafe kuralına uyulmadı.Otobüste adım atacak yer yoktu.Bütün yolcular olarak şoföre itiraz edildiği takdirde şoför bizi dikkate almadı.Fotoğrafları da elimizde bulunmakta.Gerektiği takdirde fotoğrafları iletebiliriz.Şikayetin sonucunu hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum.

    • Oda der ki:

      %50 kapasiteden fazla yolcu aldığını belirmişsiniz yeni açıklan kurala göre mevcut koltuklarda oturulacak ayakta ½ kuralı uygulananıyor anlayışınız teşekür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
All contents © 2020 Bursa Halk Otobüsçüleri Odası. All rights reserved.