BHO. Resmi Sitesi

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAM’MIZ KUTLU OLSUN

HALK OTOBÜSLERİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU

İFTARIMIZA KATILAN MİSAFİRLERİMİZ

 

 

                 ESNAF ARKADAŞLARIMIZ

9 METRELİK ARAÇLARDA HAVUZA EN FAZLA HAVUZA KATKI SAĞLAYAN ARAÇ SAYİBİ

12 METRELİK ARAÇLARDA GURUP BİRİNCİSİ

EN İYİ KART KONTROLU YAPAN ABİMİZ

ARACINA EN İYİ BAKAN VE YOLCU DİYOLOĞU EN İYİ OLAN ARKADAŞIMIZ

18 MART ÇANAKKALE ZAFERi

CANAKKALE ZAFERI’NIN YILDONUMUNU KUTLUYOR, 18 MART SEHITLER GUNUNDE BU TOPRAKLARI BIZE MUKADDES BIR VATAN EMANET EDEN TUM SEHITLERIMIZI, BASTA GAZI MUSTAFA KEMAL ATATURK OLMAK UZERE TUM KAHRAMANLARIMIZI RAHMETLE, SUKRANLA ANIYORUZ. RUHLARI SAD, MEKANLARI CENNET OLSUN.

29 EKIM CUMHURIYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.

301521_8911d89f70813e2ff5757344cb747f68_thumb[1]Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yılını kutlar, egemenliğimizi bize kazandıran Ata’mızı ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyoruz.

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN


301521_8911d89f70813e2ff5757344cb747f68_thumb[1]30 AĞUSTOS 1922’de destan yazan kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.

BURSA ÖZEL HALK OTOBÜSÇÜLERİ ODASI ESNAFI YEŞİL BEYAZ ÇEVRECİ OTOBÜSLERİ BURSA HALKIYLA BULUŞTURUYOR

Bursa gibi güzel yeşil bir şehirde yaşamak ve bu şehre hizmet etmek  Bursa Özel Halk Otobüsçüleri için bir gururdur ve üzerine düşeni yaptı.Bursada keyifli, konforlu, kapasiteli ve ferah bir ulaşım için Bursa özel halk otobüsçüleri yeni nesil otobüslerle değişime başladı. Euro 5, sıfır emisyonlu yeşil beyaz otobüsleri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe’nin katılımıyla hizmete aldı ve almaya devam edecek. Bursa için hayırlı olsun.

ÖZEL HALK OTOBÜSÜ ŞÖFÖRLERİNE EĞİTİM

ÖZEL HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM

       BURULAŞ VE BURSA ÖZEL HALK OTOBÜSÇÜLERİ ODASI İŞBİRLİĞİYLE BAŞLATILAN ÖZEL HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM ÇALIŞMASI İLE TOPLU ULAŞIM ARAÇLARINDA HİZMET KALİTESİNİN YÜKSELTİLMESİ AMAÇLANIYOR.

 

BURSA – BURULAŞ ve Bursa Özel Halk Otobüsçüleri Odası işbirliğiyle başlatılan özel halk otobüsü şoförlerine eğitim çalışması ile toplu ulaşım araçlarında hizmet kalitesinin yükseltilmesi amaçlanıyor.

 

Bursa şehir içi toplu taşımacılığında önemli bir yer tutan özel halk otobüslerinde hizmet kalitesinin arttırılması ve ortak standartların sağlanması için eğitimler haftanın beş günü devam ediyor. Toplu Taşımacılık Eğitim Uzmanı Uğur Koç tarafından verilen eğitimlerde İmaj Yönetimi, Yolcu ile İletişim ve Davranış, Trafikte Öfke ve Stres Yönetimi, Toplu Taşımacılık Kuralları, İş ve Sosyal Hayat Dengesi gibi konular interaktif şekilde işleniyor.  Eğitimlere Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ve Bursa Trafik İl Müdürlüğü de destek veriyor.

 

Zor şartlar altında çalışan Özel Halk Otobüsü şoförlerinin buna rağmen eğitime açık ve istekli olduklarına dikkat çeken Toplu Taşımacılık Eğitim Uzmanı Uğur Koç, “Farkındalık yaratmak istiyorsanız öncelikle araçlarınızın görünüş ve temizliği, sürücülerinizin ilk intiba ve tutumlarında değişiklik yaratmanız gerekir” dedi.

Bursa Özel Halk Otobüsçüleri Odası Başkanı Sadi Eren eğitime önem verdiklerini ve sürekli eğitim ile yolcu memnuniyetini artırmayı hedeflediklerini vurguladı.

BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy da hizmet sunulan her yerde eğitimli çalışanlarla yola çıkmanın önemli olduğunu belirterek, paydaşları olan Özel Halk Otobüsçüleri Odası ile ortak standart eğitimler düzenlemenin bu anlamda önemli olduğuna değindi.

96. yılında Çanakkale

Çanakkale Deniz Zaferi’nin 96. Yılı PDF Yazdır e-Posta
Cumhuriyetimizin önsözü olan Çanakkale Zaferimizin,  96. yılında Çanakkale Şehitlerimizi ve artık hiçbiri hayatta olmayan tüm Çanakkale Gazilerimizi Rahmet-Minnet ve Şükranla anıyor,aziz hatıraları önünde saygı ile eğiliyoruz. Yönetim Kurulu

BURSA ÖZEL HALK OTOBÜSÇÜLERİ ESNAF ODASI 2014 OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

ODAMIZIN 2014 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILARAK YARGI GÖZETİMİNDE YAPILAN SEÇİMLERDE ODA BAŞKANI SADİ EREN OLDU.ODA BAŞKANIMIZ SADİ EREN SEÇİMLERİN TÜM ESNAFIMIZA VE BURSA HALKINA HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ.

Sertifika ve Ödül Töreni Katılım Yoğundu…

Sertifika ve Ödül Töreni Katılım Yoğundu…Bursa Özel Halk Otobüsçülerinin düzenlediği eğitimlerin katılım ve başarı sertifikaları katılımcı kursiyerlere dağıltıldı. eğitimlere olan ilgi başta karşılığını başta Milletvekilleri,Federasyon Başkanları ve Bursa Halk Otobüscüleri Odasına övgüler yağdırdı. Tören sonrası üyelerin olumlu bakışları karelere yansıdı.

 
All contents © 2024 Bursa Halk Otobüsçüleri Odası. All rights reserved.